דף הבית » אודות

אודות

שלום וברוכים הבאים לאתר הספר “הסוד”

לראשונה התוודעתי לסרט ולספר “הסוד” (The Secret) בספטמבר 2006. קיבלתי המלצה מידידה לחפש אותו – וזה מה שעשיתי, רכשתי אותו בארה”ב באמזון ואחרי מספר שבועות הוא הגיע אלי הביתה.

את האתר הזה בניתי במוחי ובדמיוני לאחר שראיתי את הסרט וקראתי את הספר באנגלית. האתר עצמו הוא פרי יצירה של “החוק המשיכה” (The Law of Attraction), וזמן רב לפני בניית האתר ראיתי במוחי את עצמי מקים את האתר שבבסיסו ניצב “הסוד” ששינה את חיי. האירועים שקרו אחר כך, זימנו אלי את האנשים, ואת מה שהיה נדרש ליצור שיתוף פעולה פורה עם הוצאת כנרת שתרגמה ומפרסמת את הגירסה העברית של הספר הסוד.

בחודשים הקצרים שעברו מאז שנחשפתי לסרט ולספר, קרו מאורעות רבים ששינו את חיי. ביניהם פגישה עם בוב פרוקטור – אחד מבין 24 המורים שמלמדים את “הסוד” ברחבי העולם. פגישה זו הפכה לשיתוף פעולה עסקי, וכיום אני חלק מקבוצת אנשים מצומצמת ומופלאה מרחבי כל העולם, שהוכשרה אישית על ידי בוב פרוקטור להעביר את תוכניות האימון שלו.

האתר נבנה עבור גולשים ישראלים ששמעו על “הסוד” ורוצים ליישם אותו בחייהם, כאן תמצאו את הכלים המעשיים ליצירת פעולות שישנו את חייכם מן הקצה עד לקצה.

כאן תוכל למצוא מידע רב על “הסוד”, לשתף אותנו ואת שאר הגולשים בהצלחות שלכם, בשאלות שלכם ובסיפורים יוצאי דופן שאירעו בחייכם.

האתר הזה נוצר עבורך ולמענך ובאמצעות גלישה ועיון בו תוכל להגיע למיומנות טובה יותר בשימוש בחוקי “הסוד”.

אתר זה הוא תוצר של שיתוף פעולה פורה בין חברת “יוצא מהכלל” לבין הוצאת הספרים “כנרת” ואני מודה לאנשי ההוצאה על העזרה והשיתוף בהקמת האתר לטובת הגולשים בישראל.

אני מאחל לכם חיים נפלאים של יצירה והגשמה!

ערן שטרן